eTwinning projekts Colorfull footprints

Publicēts: 

Šogad mūsu skolā savas darba gaitas uzsāka jaunā angļu valodas skolotāja Marta Lapiņa. Skolas direktores Agijas Straumes mudināta, skolotāja pieņēma izaicinājumu un pieteica mūsu skolu “eTwinning” projektā. Šajā iniciatīvā mēs kopā ar spāņu, poļu un grieķu skolu piedalāmies projektā “Colourful footprints”. Uzrunāta pastāstīt par projekta būtību skolotāja stāsta: “Šī projekta laikā, iepazīstamies ar pasaulē slaveniem māksliniekiem. Iepazīstamies ar viņu mākslas darbiem un tehniku kādā viņi strādā. Projekta mērķis ir palielināt skolēnu interesi mākslā un eksperimentēt dažādās tehnikās un metodēs. Mācīties respektēt citu cilvēku darbus un prasmes, un parādīt rezultātus. Izmantot informācijas un komunikācijas tehnoloģiskas, lai dokumentētu procesu un dalītos ar rezultātiem. Palielināt sadarbību ar citām Eiropas skolām.
Novembra mākslinieks bija: Yayoi Kusama. Paldies par atsaucību un atbalstu vizuālās mākslas skolotājai Baibai Skujiņai!”.
Fotogrāfijās varam redzēt kā ar šo uzdevumu tika galā Markuss Krists Pētersons (2. kl.) kopā ar Nikolu Ulbiku (1.kl.) un Džeina Burkeviča (7.kl.).