Radošo darbu konkurss “Misija – KRUPIS! Izglāb princi!”

Publicēts: 

Dabas aizsardzības pārvaldes rīkotajā radošo darbu konkursā “Misija – KRUPIS. Izglāb princi!” piedalījās vairāki mūsu skolas skolēni gan ar zīmējumiem, gan ar sacerētām pasakām un stāstiem. Sākumā skolēni dabaszinību stundā izzināja par dažādu krupju un varžu sugām un to dzīves ciklu, literatūras stundā sacerēja pasakas un stāstus par krupjiem, dizaina un tehnoloģijas stundās veidoja krupjus un vardes no plastilīna, datorikas stundā zīmēja krupjus grafiskajā lietotnē un veidoja video klipu.
Esam priecīgi par Rihardu Rozentālu – Lejnieku, kurš ieguva konkursa balvu video un mūzikas kategorijā. Viņš izveidoja video pasaku “Krupīšu draudzība”, uzzīmēja krupjus, mašīnu ar cilvēkiem un sacerēja pasaku par divu krupīšu draudzību, un par cilvēkiem, kuri nebija vienaldzīgi pret mazām dzīvām radībām.
Svinīgā apbalvošanas ceremonija tika uzticēta Riharda skolotājai Sandrai Zaķei!
Iesaistoties šajā konkursā, skolēni vairāk sāka pievērst uzmanību krupjiem un ir sapratuši, ka krupjiem jāpalīdz, it īpaši nārstošanas laikā, kad daudzi krupji iet bojā uz autoceļiem. Saudzēsim krupjus!
Liels paldies visiem skolotājiem un skolēniem, kuri ar lielu entuziasmu iesaistījās konkursa darbu veidošanā!